5 вересня 2021 неділля 19:00

Міфи та Легенди давньої України

Театр Сучасної Драми і Комедії, Немировича Данченка 2

купити квиток

Про подію

Твоя уява стає реальністю” – Міфи оживають, Боги Слов’янської міфології, давні створіння в котрих вірили наші предки, ті кого боялися, і на кого надіялись в біді, вони прокидаються, і стають в двобій. Битви велетнів, що стоять на сторожі Світла і Мороку занурять вас у фантастичну розповідь існування Світу.
Ця історія про підступні плани бога темряви й усього підземного світу Чорнобога та його створінь що прагнуть зруйнувати Білий Світ. На противагу їм повстали сили Світла та усього живого Сокіл Род , Білобог, дужі велетні та Боги, оскільки боротьба добра і зла то і є життя.

Ми не взмозі відчути радості не знаючи що таке смуток… У цьому міфічному світі є добрі духи і мавки, де кожен має своє призначення, дбає про свій дім. Це світ котрий постійно змінюється, тут з’являються перші ніжні почуття молодого Бога Купайла до земної дівчини Яруні, почуття що зачарувало Всесвіт своєю красою, щирістю, первозданною чистотою не зважаючи на всі заборони, і за ці почуття їм було даровано квітку. Та Чорнобог з Богинею темряви Марою вигадали підступний план котрий доводить Білий Світ до незворотньої події, його загибелі. Зачарувавши Яруню, Богиня темряви Мара дізнається як потрапити до Білого Світу і зруйнувати Вирій(місце де знаходяться Боги Білого Світу), тож військо темряви наступає. Перед своєю загибеллю молодий Бог Купайло розповідає лісовому духу Аукі про його особливі здібності, що можуть врятувати Всесвіт від занурення у Вічну Темряву, доля усього Білого Світу залежить тепер тільки від Ауки.

Динамічний сюжет з яскравими костюмами спецефектами та історією де кожен персонаж має свою особливу місію в світі Фентезі, цей світ чекає саме на тебе!

Тривалість: 1 год 15 хв

Ролі виконують:

Сокіл Род – Омельченко Євгенія
Білобог – Кривонос Вадим
Чорнобог – Тищенко Олег
Мара – Курдоглян Альбіна
Купайло – Довганич Тарас
Чугайстер – Карвацкий Святослав
Мавка – Осипенко Ольга

 

Аука – Соловйова Ксеня
Яруня – Колесник Катерина
Хуха –  Тищенко Ніа

Балет:
Забродська Анастасія
Пономаренко Валентина
Удовенко Анна
Товбер Владислава

Хореограф постановник:
Єліна Анна

Дизайнери костюмів:
Ангеліна Корякіна
Василь Караш
Дейнека Катерина
Анастасія Калініна
Художники:
Кристина Політико
Аліна Хлань
Менеджери:
Наталія Сич
Євгенія Невмержицька

Режисер Білера Олександр

подивіться про нашу виставу

Встигніть забронювати свій квиток

на незабутню виставу «Міфи та Легенди давньої України»

купити квиток